O Nas ?

Printmytransfer.com to narzędzie proste, szybkie i skuteczne do zamawiania nadruków transferowych online. Zostało one wdrożone przez jeden z europejskich liderów w branży produkcji nadruków tj. przez  Seripress (Francja). Zamawiając przez stronę printmytransfer.com, korzystasz z fachowej ekspertyzy Seripress oraz z bardzo konkurencyjnych cen.

Od roku 1976 Seripress produkuje i rozwija swoje techniki drukowania i znakowania transferami. Dzięki naszym zintegrowanym środkom produkcyjnym, wyposażonym w najnowsze technologie, Seripress uprzemysławia  technikę znakowania produkując kilka milionów nadruków transferowych rocznie. Seripress tworzy w ten sposób ekspertyzę techniczną gwarantując ofertę jakościową, urozmaiconą oraz ciągle odnawianą.

Nadruki termo transferowe mają wiele zastosowań odpowiadając zarówno na najprostsze jak najbardziej skomplikowane wymagania oraz są wykorzystywane  w  różnych branżach na międzynarodowych rynkach.

Nadruki termo transferowe to prosty i niezawodny sposób na znakowanie tekstyliów. Jest to doskonałe rozwiązanie zarówno dla debiutujących jak doświadczonych w branży. Wystarczy mieć prasę na gorąco, aby uzyskać piękny i trwały nadruk w kilku sekund.  Innowacyjność naszych transferów pozwala na otrzymanie czystych nadruków , dostosowanych do aktualnych wymogów ochrony środowiska: bez PVC, bez ftalanów, bez BPA, bez formaldehydu. Transfery SERIPRESS odpowiadają normom REACH i OEKO-TEX, dzięki czemu mogą być stosowane dla produktów dziecięcych i niemowlęcych.  Seripress nie ustaje w działaniach zmierzających do ciągłego polepszania jakości produktu. Firma posiada certyfikat ISO 9001 od 2004 roku i proponuje swoim klientom niezawodną produkcję oraz skuteczną i szybką obsługę klienta.