Sublistop : przeciwko migracji kolorów z sublimacji

Sublistop to transfer CMYK mocno kryjący, który działa jak bariera blokująca na kolory sublimacji niektórych materiałów np. typ Softshell, poliester.

 

Ten nadru został specjalnie opracowany, by uniemożliwić migrację kolorów sublimacji. Jest matowy i bardzo silnie kryjący. Sublistop posiada specjalną warstwę blokującą kolory z materiału , przy jednoczesnym utrwaleniu pigmentów nadruku.

Transfer Sublistop może być nanoszony przy niskich temperaturach, na delikatnych materiałach, takich jakpoliester czy softshell.

Sublistop

WAŻNE :

Migracja koloru z podłoża na nadruk może, w zależności od nadruku, uaktywnić się od kilku dni do kilku tygodni po naniesieniu nadruku.

Jest więc koniecznym wykonanie wcześniejszych testów na dedykowanym materiale sublimowanym wg wskazanych poniżej warunków nanoszenia.

Nadruk testowy można otrzymać wysyłając zapytanie na adres kontakt@printmytransfer.com (lub logując się na swoje konto w PrintMytransfer).

 

Biorąc pod uwagę olbrzymie zróżnicowanie tekstyliów na rynku, Printmytransfer na chwilę obecną nie zapewnia optymalnych rezultatów na wszystkich materiałach